Sunday, September 16, 2012

photodiary - hradčany

Už je zase neděle. Můžete mi někdo říct, proč víkend utíká stonásobnou rychlostí, oproti pracovnímu? Škola se tak nějak pomalu rozjíždí a právě jsem si tak nějak uvědomila, že bych už přeci jen měla jít do sebe a na tu latinu, fyziku a matiku se přeci jen podívat. Ale nedělejme si zbytečné naděje, že jo, já určitě najdu milion zábavnějších věcí, než je sezení nad učením )). Třeba jako teď - místo abych si opakovala deklinace a konjugace, přidávám vám pár fotek z pátku, které jsou jen a jen z Hradčan, haha :DD. Dělám to pro vás ale ráda, takže nějaká ta špatná známka bude vedlejší. A abych nezapomněla, na mé facebookové stránce se dnes dozvíte výsledky giveaway. Krásnou neděli.
13 comments:

 1. jooo to taky nechápu proč to tak rychle utíká ://.. pěkné fotky :))

  ReplyDelete
 2. fotky jsou krásný:) neuvažovala jsi někdy nad ofinou? myslim, že by ti dost slušela:(

  ReplyDelete
  Replies
  1. děkuji :) a uvažovala, dokonce jsem ji jednou měla, ale díky tomu, že mám vlasy samý vlk, byla s ní denně takový práce, že jsem ji nechala dorůst. ale možný si ji zase nechám ostříhat :)

   Delete
 3. krásný fotky!:) už aby byl pátek :D

  ReplyDelete
 4. Pěkný fotky, jak koukám,povedlo se vám počasí :)

  ReplyDelete
 5. Hradčany jsou krásný místo :)
  a na té sedmé fotce máš oči jak panenka!:)

  ReplyDelete
 6. Lovely pictures, girl! And you look pretty as always! :)

  Xx, Saritschka.

  ReplyDelete
 7. Krásné, krásné fotky. Krásná Praha, krásné holky, krásný počasí... :)) Aspoň, že toto vyšlo tak hezky, když přehlídky za moc nestály.. :)

  ReplyDelete
 8. Cool pictures!

  www.fashioncontainer.com

  ReplyDelete
 9. Ty máš tak krásný oči a řasy, uuuh !! :)))

  ReplyDelete
 10. Nice photos and really cool outfit, you look great, I like your pants, what a great shape and that jacket is so nice, the perfect touch to the outfit also you are really beautiful and your bag rocks! Your blog is lovely by the way and I am a new follower! Hope you will like my blog and follow back!

  Pop Culture&Fashion Magic

  ReplyDelete

Thank you for all your comments! :) If you have any questions, ask me on my FORMSPRING. Em