Thursday, December 6, 2012

LET IT SNOW

Konečně jsem se dočkala toho, co mi zlepší pokaždé náladu - sněžení. Stačí mi letmý pohled z okna a i když vím, že venku je neskutečná zima (dobře, tak zlá zas není), cítím hřejivý a šťastný pocit u srdce. Nemluvím o tom, jaká je to paráda buď se procházet po městě na vánočních trzích, popíjet svařák a nechat vločky padat do rozpuštěných vlasů, nebo si zalézt do postele, zapálit svíčku, roztáhnout žaluzie, aby bylo pořádně vidět na zasněžené stromy, a jen tak lenošit (pokud zapálíte větší svíčku, budete si moct i číst).
Já se teď jdu odpoutat od svého rozjímání nad Vánocemi - chemií a latinou, bohužel. Vy se však nynějším adventem kochat nepřestaňte. Krásný večer a užijte si vánoční inspiraci.


zdroj: www.weheartit.com

4 comments:

  1. Roztomilé fotky.. :)) a ten pocit znám....já bych si tak ráda užívala tohoto adventu, ale bohužel mě od něho odtrhává zápočťák a předtermíny...takže mně začíná advent 19. 12. to je príma...ne? :(

    ReplyDelete
  2. sníh taky miluju :) zrovna nedávno, jak poprvé nasněžilo jsem šla ze školy, všude bílo a tak jsem se musela usmívat jak idiot:D vždycky mi to prostě zlepší náladu:)

    ReplyDelete
  3. Jéé sníh! Je to prostě nádhera! :) http://colorwardrobe.blogspot.cz/

    ReplyDelete

Thank you for all your comments! :) If you have any questions, ask me on my FORMSPRING. Em