Monday, May 7, 2012

lime and black

praskací lak jsem chtěla vyzkoušet už dlouho, proto jsem byla ráda, když mi ho Suzie dala k narozeninám, děkujuu <33. ještě více mě potěšilo, že je v černé barvě, kterou, jak jistě víte, miluju. vyzkoušela jsem s ním už mnohé kombinace od červené, růžové, až po modrou, bílou a hnědou, ale ze všeho nejvíce se mi líbí kombinace s limetkovou barvou. přijde mi to svěží, jarní, veselé, no prostě značka ideál. to, že se mi nehodí k outfitům teď moc neřeším. co se mi také velmi zamlouvá je, že i když se trochu laku odloupne (a to se mi děje téměř neustále, haha), není to vidět. a co vy a praskací laky? krásný zbytek dne10 comments:

 1. No.. :)) dobré maskování. Jinak já lakuji stále jen průhledně...ale někdy, až bude třeba další zkouškové a nebudu mít nervozitou okousané nehty, tak třeba.. :)

  ReplyDelete
 2. Mě se to líbilo, ale v drogérce jsem si vyzkoušela práve Miss Sporty praskací a vůbec nefungoval, tak jsem trošku zapochybovala a rozhodla jsem se, že to radši nebudu riskovat:D) Navíc, nejradši mám jednobarevné nehty)

  ReplyDelete
 3. Vypadá to dobře, ale ještě nikdy jsem to nezkoušela. Ráda mám třeba jen průhledný nebo pleťový laky. I když podle nálady. :D :)

  ReplyDelete
 4. Mě se to docela líbí, ale měla jsem to na nehtech jen jednou, nepřijde mi to zas tak úžasný, radši mám jednoduché světlé pastelové barvy)) Mám od Essence a ten funguje super))

  ReplyDelete
 5. mám ten samý praskací lak a jsem s ním absolutně spokojená :) vážně :) líbí se mi, že se nehty oživí a nejsou jen takové "obyčejné" :)

  ReplyDelete
 6. Vypadá to moc hezky! Asi to taky vyzkoušim :)

  ReplyDelete
 7. praskací lak mám taky ale moc ho nepoužívám:)

  ReplyDelete
 8. V tejto kombinácií sa mi nepáči, ale musim si ho ísť kupiť aj ja, popraskal naozaj super :D

  ReplyDelete
 9. mám bílý a nějak neplánuju koupi dalších :)

  http://myworldclothing.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Podobnou kombinaci mám zrovna na nehtech :D jako podklad taky pěkně zářivou barvičku - oranžový neon :) Jen mi trvalo pěkně dlouho, než jsem zjistila jak s lakem pracovat. na netu jsem totiž četla, že ho musím použít malou vrstvu, ale opak je pravdou - takže chvilku jsem s tím pořádně bojovala :D

  ReplyDelete

Thank you for all your comments! :) If you have any questions, ask me on my FORMSPRING. Em